X-COM: Terror from the Deep


 kategorie: strategie
 rating: 85 %
 rok výroby: 1995
 společnost: Microprose
 velikost: 4745 kB
 downloadů: 1398
 download: ufo2.zip, (2)
 midi: -
 čeština: -
 podobné hry: Ufo: enemy unknow

   Pokud si ještě pamatujete na první díl tahové strategie Ufo: Enemy unknow, pak vám jistě udělá radost i díl druhý. Přeneste se tentokrát v čase do roku 2030. Po vašem definitivním vítězství, kdy jste doslova vyhladili cizáckou základnu v Cydonii, se na Zemi opět začíná něco dít. No a vemte jed na to, že v tom mají opět prsty cizáci.
   Poučeni předchozí prohrou, rozhodli se ufoni tentokrát vybudovat svou základnu pod vodou a tak veškeré své aktivity přenesli na mořské dno. Bude i na vás stavět své báze pod vodou a tomu přizpůsobit své vybavení a vedení boje. Na rozdíl od předchozího dílu bude ale všechno mnohem komplikovanější. Cizáci obdrželi od programátorů více rozumu do vzájemných soubojů, jejich technologie je ve srovnání s vaší na výrazně vyšší úrovni a některé druhy forem jejich života se staly takřka nezničitelnými. Zkrátka nečeká vás žádná snadná střílečka jako v předešlém díle. Tentokrát budete muset mnohem důsledněji rozdělovat své peníze na výzkum a výcvik vojáků, mnohem obezřetněji přesvědčovat své sponzory o nutnosti boje proti mimozemským vetřelcům a stejně tak bude třeba klást vetší důraz na studium cizáckých technologií, protože jedině jejich vlastními zbraněmi je dokážete porazit.
   Na závěr tedy už jen jedna věta. Pokud si chcete zahrát opravdu na úrovni a strávit několik večerů dlouhým a náročným soubojem s mimozemskými vetřelci, pak jste kápli na tu pravou hru.
  

- zpět na seznam strategických her -

Ratings top five

 


 


Přidat k oblíbeným


Copyright © 2001-2002
   
    
 1.  Civilizace 2 96 %
 2.  Civilizace pro windows 95 %
 3.  Civilizace 94 %
 4.  Colonization 90 %
 5.  Warcraft 88 %
  
 

Downloads top five

 

 1.  Civilizace 2 2017
 2.  Civilizace pro windows 1811
 3.  Civilizace 1683
 4.  UFO - enemy unknow 1493
 5.  Colonization 1466
  
 
Abandonware stránky

Aaargh Games

Abandonware

TOP100

CzechAbandonware

TOAR

GameRing

EliteToplist

GamesAlliance

NoArcade

Ghoulz

top200

Abandonware-top219

Top56

ABC Top sitesK
U
P
T
E

S
I

N
O
V
O
U

H
R
U