Warcraft


 kategorie: strategie
 rating: 88 %
 rok výroby: 1994
 společnost: Blizzard, Interplay
 velikost: 5458 kB
 downloadů: 1436
 download: warcraft.zip, (2)
 midi: warcraft.mid, war2.mid
 čeština: -
 podobné hry: -

   Lidé z království Azerothu žili dlouho v míru a pokoji. Království vzkvétalo a jeho sláva se šířila po celém kraji. Mnoho let tak vedli zdejší obyvatelé zcela poklidný a spokojený život. Až jednoho dne se před branami hradu zjevili podivné příšery z jiného světa. Odporní a silní bojovníci likvidovali vše živé. Nebrali ohled na starce, ženy ani děti. Nechávali na živu jen ty, které unášeli k bažinám, odkud přišli. Už nikdy je však nepřivedli zpět.
   Až královští rytíři, kteří na poslední chvíli přispěchali hradu na pomoc, vytlačili odporné Orky pryč. Od té doby však už 10 let vedou lidé s krvelačnými válečníky z neznámého světa neúnavné boje. Nyní však přišel zlom. Mezi Orky se objevil nový vůdce. Mnohem chytřejší než všichni ostatní, mnohem lstivější a mnohem agresivnější. Naučil své muže organizaci v boji a učinil tak jejich armádu mnohem nebezpečnější než dřív. Ani královští čarodějové si neví rady s novým zlem, které se chystá zaútočit na hrad v Azerothu. Všichni zdejší lidé stojí na prahu největšího boje, který rozhodne o jejich dalším osudu.
   K tomu asi není co dodat, že. Schyluje se k rozhodujícímu boji a tak jen stručně k tomu, co vás doopravdy čeká. V první řadě si musíte vybrat za koho budete hrát, zda za lidi nebo za Orky. Ať si vyberete tak či onak, průběh další hry bude v podstatě stejný. Stavíte vesnice, trénujete bojovníky, hlídáte osadu před nájezdem nepřátel a hlavně snažíte se objevit a zničit protivníka i s celou jeho základnou. S postupem času můžete zdokonalovat používané zbraně, využívat novější technologii, ale také magii svých kouzelníků, kteří dokáží oživit padlé bojovníky, vyčarovat zrůdné příšery, jež nahánějí nepříteli strach nebo vidět daleko až do protivníkova tábora. Zkrátka budete bojovat se vším všudy za budoucí osud vašeho národa ... buď lidí, nebo Orků. Každopádně přeju hodně štěstí.

  

- zpět na seznam strategických her -

Ratings top five

 


 


Přidat k oblíbeným


Copyright © 2001-2002
   
    
 1.  Civilizace 2 96 %
 2.  Civilizace pro windows 95 %
 3.  Civilizace 94 %
 4.  Colonization 90 %
 5.  Warcraft 88 %
  
 

Downloads top five

 

 1.  Civilizace 2 1990
 2.  Civilizace pro windows 1790
 3.  Civilizace 1655
 4.  UFO - enemy unknow 1476
 5.  Colonization 1451
  
 
Abandonware stránky

Aaargh Games

Abandonware

TOP100

CzechAbandonware

TOAR

GameRing

EliteToplist

GamesAlliance

NoArcade

Ghoulz

top200

Abandonware-top219

Top56

ABC Top sitesK
U
P
T
E

S
I

N
O
V
O
U

H
R
U